Nálunk megtalálhatod a szektor legjobb munkahelyét.

Alig egy éve robbantunk be a hazai toborzási piacra, és azonnal megnyertük a legnagyobb tendereket. Ma már a nemzetközi terjeszkedésen dolgozunk és mindenhol örömmel fogadják innovatív megoldásainkat. Növekedésünk kulcsa a folyamatos innováció és a zseniális csapat.

Hol találkozhattál már velünk?

Forbes ● Piac&Profit ● Edutus főiskola ● hello karrier ● edupress ● HVG ● Eastern Europe Shared Services ● HRportál ● SSC Szeged ● YoungOffice ● JAM ● Budapest Business Journal

Olvass rólunk az alábbi linkekre kattintva:

Mit csinálunk?

Innovatív szolgáltatásainkkal az SSC szektor cégeinek és munkavállalóinak nyitunk új távlatokat. Ezen keresztül kifejezetten a tehetséges munkaerő itthon tartására, külföldiek idecsábítására fókuszálunk. Ügyfeleink a legnagyobb cégek. A szektor cégei csak Magyarországon összesen 40.000 magasan képzett embernek nyújtanak jól fizető, változatos munkalehetőséget, így ezzel idén már a magyar gazdaság egyik húzó ágazatává léptek elő.

Csapatunk máris a lehető legjobb és az igazi növekedés még csak most kezdődik. Ez az a tökéletes pillanat, ami páratlan lehetőségeket kínál a csatlakozók számára, a tapasztalt rókáknak és a fiatal titánoknak egyaránt.

Válts dimenziót, jelentkezz a GWS Hub-hoz a legjobb pillanatban!

Amire büszkék vagyunk

  • hamisítatlan startup hangulat, frissen festett falak, zegzugos iroda, energikus és fiatalos környezet
  • megbízóink a világ legismertebb, legelismertebb és legmegbízhatóbb cégei
  • tulajdonosaink egy feltörekvő, fiatal vállalkozói csapat, akikkel napi szinten közvetlenül találkozhatsz, garantáltan többet tanulhatsz tőlük, mint bármelyik üzleti egyetemen
  • izgalmas, de biztonságos munkahelyeket kínálunk
  • a szektor legfejlettebb szoftverével dolgozunk, ami segíti a hatékonyabb munkavégzést
  • nem kell többé a szilikon-völgybe utaznod, hogy átélhesd a “nagy bumm”-ot.

Jövőképünk

A GWS Hub a hazai után az európai SSC szektor piacvezető hr márkája lesz. Pozitív hatással leszünk a munkaerő piacra és egész Európa gazdaságára, jól képzett emberek ezreinek fogunk segíteni minőségi munkaadót találni. Hr cégként pontosan tudjuk, hogy küldetésünk sikere a minőségi csapaton múlik, éppen ezért a kiválasztási folyamatot rendkívül komolyan vesszük.

Mit tartogat számodra a GWS Hub?

Páratlan fejlődési lehetőség

  • ha már tapasztalt, sokat látott szakember vagy, vagy ha még a karriered elején jársz, nálunk mindenképpen fejlődni fogsz
  • elvárjuk és támogatjuk a folyamatos szakmai és emberi fejlődést
  • tréningekkel, különleges, zártkörű információkkal és tananyagokkal, szakmai folyóiratokkal és nemzetközileg is elismert előadók bevonásával fejlesztjük önmagunkat és egymást
  • csapatunk minden tagja évről évre többet és többet ér
  • fedezd fel és tanuld ki töviről hegyire az SSC szektort, (az üzleti szolgáltató központok ágazatát), szerezz a nemzetközi piacon is könnyen értékesíthető tapasztalatokat miközben a legmodernebb támogatást (szoftveres és emberi egyaránt) biztosítjuk neked.

Recruiter feladatai

  • ügyfeleink igényeit alaposan átlátva átszűrni a rendelkezésedre álló jelölt adatbázist
  • a jelentkezőkkel kapcsolatfelvétel, a lehetőségek bemutatása és képességeik felmérése
  • komplex szemlélettel gondolkodás
  • a jelöltek végigkísérése innovatív jelentkezési rendszerünkön, online profiljuk elkészítésében támogatás
  • kapcsolattartás partnereinkkel, igény szerint részvétel a náluk zajló interjúk megszervezésében
  • tudás-és információátadás, a jelölt végigkísérése a partnerünknél zajló kiválasztási folyamat során, felkészülés segítése az interjúkra, AC-kre
  • információnyújtás a jelölteknek és ügyfeleinknek egyaránt az aktuális munkaerőpiaci helyzetről, szakmákról, bérsávokról
  • tapasztalataiddal, ötleteiddel a csapatod research és recruitment stratégiájának folyamatos fejlesztésében való részvétel
  • jelöltjeid utánkövetése elhelyezésük után is, tapasztalatok begyűjtése

Researcher feladatai

  • potenciális jelöltek biztosítása recruitereink számára
  • megismerni, átlátni és megérteni ügyfeleink igényeit, akárcsak a betöltésre váró pozíciók szakmai tartalmát
  • a potenciális jelöltek felkutatására minden csatornát bevetni (social network, internet research, LinkedIn, facebook, Boolean search, szakmai közösségek, database search, direct search stb.)
  • színes és vonzó hirdetési szövegek, postok elkészítése, képességeid szerint akár több nyelven
  • saját adatbázisunk használata és bővítése minőségi jelöltekkel
  • a jelöltekből a lehető legtöbb kihozása

Ideális csapattag vagy, ha…

Természetesen pozíciónként megvannak a speciális szakmai elvárások, munkaköri rutinnal, beszélt nyelvvel és még egy sor egyéb dologgal kapcsolatban. Mindezektől függetlenül a lentiek csapatunk minden tagjára igazak.

  • Szeretsz tanulni, fejlődni
  • szeretsz és tudsz is bánni az emberekkel
  • profin kezeled a telefont
  • profin beszélsz angolul
  • gyorsan ráhangolódsz másokra, ráérzel, hogy mikor milyen hangulatban vannak, néha még azelőtt, hogy beleszólnának a telefonba
  • tudsz csevegni is, de lényegre törő és rövid is tudsz lenni
  • kombinatív és kreatív vagy
  • tudod, hogy mit kell mondanod, hogy felcsigázz valakit
  • mindig is érdekeltek a nemzetközi trendek, csapatok, érdekel az SSC szektor és a hr

Magadra ismertél? Akkor bizonyára jól éreznéd magad nálunk!